Po konkursie opadł już kurz, więc czas się podnieść

Już ponad miesiąc temu dobiegł końca wielki konkurs pod nazwą „Daj się poznać”, organizowany przez Macieja z devstyle.pl. Mi osobiście nie udało się dokończyć prac i odpadłem mniej więcej w okolicy maja, a o powodach za chwilę. Chciałbym pogratulować organizatorowi, ponieważ całość wyglądała naprawdę powalająco. Gratulacje również dla uczestników i finalistów, za włożony wysiłek i niesamowitą wytrwałość. Przez wczesne wycofanie się nie czuję do końca tej atmosfery na własnej skórze, ale szczery podziw to dobry opis moich końcowych wrażeń. 🙂

W połowie konkursu dopadł mnie nawał obowiązków (tak, tak, każdy tak mówi), ale mimo tego dawałem radę dodawać kolejne wpisy i rozwijać projekt. Na moją niekorzyść szala została przeważona w momencie, gdy w sieci znalazłem IDENTYCZNĄ aplikację, ale już jako gotowy produkt raczej niż projekt. Ktoś powie, że przecież konkurencja to nic złego, ale prawdę mówiąc strona wyglądała na tyle dobrze, że stwierdziłem, że mój projekt nie ma zwyczajnie szans i motywacja powędrowała w dół niczym kurs Almy. Celem projektu jak wspominałem, było pokazanie jak taką aplikację można łatwo poskładać w prototyp i wpuścić na rynek, ale w odkrytych okolicznościach okazało się to zadaniem przekraczającym moje skromne zdolności „biznesowe”.

Poddałem się, przyznaję bez bicia! Każde doświadczenie czegoś uczy, a ja przerwę wykorzystałem na ożywienie Kuźni i mam już kilka nowych pomysłów. Jeśli jeszcze tu jesteś to już niedługo pojawią się bardziej pozytywne newsy!