Co dalej? Berserk mode, czyli autorski podcast i wyniki ankiety

Ankieta o nauce programowania online

Ankieta trwa w najlepsze i cieszy mnie Wasze zainteresowanie nauką programowania. Przypomnę, że niespełna trzy dni po publikacji ilość odpowiedzi przebiła magiczny poziom 200 ankietowanych. To już całkiem niezła ilość danych do wyciągania wniosków, zwłaszcza biorąc pod uwagę niewielki zasięg jakim dysponuje.

Pomimo, że wyników już nie przybywa bo zakładam, że każdy zainteresowany już widział i opinię wyraził, to poczekam jeszcze do wtorku i wówczas opublikuję relację z wyników.

A jest na co czekać!

 

Podcast

Nowości ciąg dalszy, ponieważ chciałbym oficjalnie zapowiedzieć rozpoczęcie serii…

…autorskich podcastów…

… tak jest! Dla mnie będzie to wielki eksperyment, ale mam nadzieję, że uda mi się wykreować interesujący dodatek do treści, które już można znaleźć w Kuźni. Od razu zaznaczam, że liczę na Twoje wsparcie i feedback bo sam osobiście w tym temacie nie mam żadnego doświadczenia. 🙂

Planowo premiera pierwszego odcina pod koniec nadchodzącego tygodnia, celuję w czwartek i materiał mam już z grubsza przygotowany. Jedyne co mogę zdradzić dzisiaj to, że nie będzie to nic mocno technicznego, ponieważ chciałbym na początku trafić do jak największej liczby osób zainteresowanych tworzeniem oprogramowania.

Także… do usłyszenia!